A zase v práci - to bylo v dobách, kdy jsem se ještě živil poctivě. Fotka pořízena asi před půl rokem (červenec 2007).
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Prodej knih

Obě knihy prodává knihkupectví Kanzelsberger (ve všech prodejnách) a Palác knih Luxor - prodejna na Václavském náměstí. Nejvíce knih jsem však prodal sám na burzách historických vozidel, výstavách HV, popřípadě rozeslal poštou.
Knihy je možné si objednat na dobírku na telefonu 607 550 208
Kniha o veteránech I. 250 Kč + 80 Kč poštovné
Kniha o veteránech II. 300 Kč + 80 Kč poštovné
Kniha o veteránech I. a II. 550 Kč + 80 Kč poštovné
Přesně si pamatuji, když jsem šel poprvé do knihkupectví Palác knih Luxor na Václavském náměstí, pokusit se domluvit spolupráci. Přišel jsem tam a jednoho prodávajícího jsem oslovil dotazem, kde najdu vedoucího. On si mě prohlížel jestli má vůbec smysl vedoucího volat, a pak mi ukázal na mladou paní (cca 25 let) v červeném tričku a řekl: "To je vedoucí prodejny". Zašel jsem tedy za ní. A ona se na mě: "Čím vám mohu pomoci". Tak říkám: " Dobrý den, jdu za vámi s prosbou, vydali jsme Knihu o veteránech, viděl jsem, že knihy s podobnou tématikou tady prodáváte a tak se jdu zeptat, jestli by nebylo možné tady u vás tu naší knihu taky prodát". Podal jsem jí knížku, aby si jí mohla prohlédnout a ona se zeptala: "Jaké máte podmínky?" Já na to, že knihkupectví Kanzelsberger to odemne bere za 250 Kč s tím, že je to do komise a na konci měsíce mi dají vědět kolik se toho prodalo, na kolik mám vystavit fakturu a ta je do jednoho měsíce splatná. Paní říkala, že když budou mít stejné podmínky jako Kanzelsberger, tak že by jich vzala dvacet na zkoušku. Druhý den jsem tam skutečně metrem v tažkách dovezl dvacet knih. Na konci měsíce mi paní vedoucí volala osobně a říkala: "Volám kvůli doplnění skladu, objednávám titul Kniha o veteránech 40 kusů" Já se pro jistotu zeptal: "40 kusů?" A ona říkala: "Ano 40 kusů, z těch prvních nám zbyla jen jedna a ono se to hezky prodává :-)" Tak to člověka potěší, nejdřív s váma nechtějí pomalu ani mluvit a pak se nakonec spolupráce podaří. Za první rok jich tahle jedna prodejna prodala 135!!! Dneska už tam "moje" paní vedoucí nepracuje, vedoucí se na prodejnách střídají, dokonce ani nevím kde je nyní, ale vzpomínka zůstává.