A zase v práci - to bylo v dobách, kdy jsem se ještě živil poctivě. Fotka pořízena asi před půl rokem (červenec 2007).
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Kniha o veteránech I. a II.

Knihu o veteránech jsme dávali do tisku v roce 2006, obsahuje 110 historických vozidel vyrobených do roku 1950. Každému z nich jsou věnovány dvě strany. Na straně jedné jsou dvě barevné fotografie (předoboční a zadoboční pohled jako je na testačních listech) a na straně druhé jsou technické údaje a text týkající se vyobrazeného vozidla, který si sepsal majitel vozu sám. Na knize se podílelo celkem 49 majitelů veteránů - většinou z Prahy. Kniha o veteránech II. byla vydána v roce 2008 a vznikla vlastně na přání dalších majitelů veteránů, kteří chtěli ukázat veřejnosti svého veterána stejnou cestou. Na druhé knize již pracovalo 73 majitelů veteránů z různých koutů České republiky (Praha, Kolín, Plzeň, Kutná Hora, Horšovský Týn, Uherské Hradiště ...)
V druhé knize jsem vše o první (kolik bylo vydáno kusů, kolik se jich muselo prodat, aby se celý projekt zaplatil...) podrobně popsal v článku "Říkali mi Ekonomický sebevrah". Článek je v podrubrice na této webové stránce.